O nas

Tanieksięgowanie.com oferuje efektywne, kompleksowe i profesjonalne usługi księgowe w atrakcyjnych cenach. Nasze biuro rachunkowe powstało z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach dążących do zminimalizowania wydatków na obsługę księgową i zwiększenia bezpieczeństwa prowadzonej działalności gospodarczej. Współpraca z nami to nie tylko redukcja kosztów obsługi księgowej, ale również rzetelna i profesjonalna obsługa pozwalająca naszym Klientom skupić się na rozwoju własnego biznesu.

 

Wysoką jakość naszych usług gwarantują nasi pracownicy – księgowi z wieloletnim doświadczeniem, licznymi certyfikatami zawodowymi oraz bogatą wiedzą z zakresu rachunkowości oraz prawa podatkowego. Nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje z zakresu zagadnień księgowo-kadrowych oraz podatkowych.

 

Oferujemy naszym Klientom bezpłatne wsparcie i pomoc w wielu kwestiach związanych z zakładaniem oraz prowadzeniem działalności gospodarczej. Dbamy o zachowanie tajemnicy służbowej i handlowej oraz zapewnienie bezpieczeństwa danych elektronicznych i dokumentacji.

 

Posiadamy Certyfikat Księgowy Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w AXA TUiR S.A.

Dowiedz się o nas więcej w zakładce nasz zespół.